External Link Pop-up (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Custom
lt: Savitas

en: OK
lt: Gerai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: %name must be higher than or equal to %min.
lt: %name turi būti daugiau arba lygu %min.
