External Link Pop-up (8.x-1.9) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom
pl: Własne

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: Are you sure you want to delete %label?
pl: Czy na pewno usunąć %label?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Domains
pl: Domeny

en: Text formats
pl: Formaty tekstu

en: %name must be higher than or equal to %min.
pl: Wartość elementu %name musi być większa lub równa %min.
