External Link Pop-up (8.x-1.9) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: OK
ta: சரி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Text formats
ta: உரை வடிவங்கள்
