External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Link
fr: Lien

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: External Link
fr: Lien externe

en: Changed
fr: Modifié

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Copy
fr: Copier

en: About
fr: À propos

en: Copied
fr: Copié

en: Uses
fr: Utilisations

en: not yet assigned
fr: Pas encore assigné

en: not yet created
fr: Pas encore créé

en: External link
fr: Lien externe
