External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
