External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Link
eu: Esteka

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Copy
eu: Kopiatu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: not yet assigned
eu: oraindik ez esleitu

en: not yet created
eu: oraindik ez da sortu
