External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Link
sv: Länk

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Copy
sv: Kopiera

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: not yet assigned
sv: inte tilldelad ännu

en: not yet created
sv: inte skapad ännu
