External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Link
ast: Enllaz

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu
