External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Copy
az: Köçür

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: not yet assigned
az: hələ təyin olunmayıb

en: not yet created
az: hələ yaradılmayıb
