External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: not yet assigned
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་མེད་པ

en: not yet created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་མེད་པ
