External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
