External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Link
km: តំណ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: not yet assigned
km: មិន​ទាន់​បាន​កំណត់

en: not yet created
km: មិន​ទាន់​បាន​បង្កើត
