External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Link
lt: Nuoroda

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: not yet assigned
lt: dar nepriskirta

en: not yet created
lt: dar nesukurta
