External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Link
mn: Холбоос

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн
