External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Link
mr: दुवा

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन
