External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Edit
ms: Sunting

en: Link
ms: Pautan

en: View
ms: Pandangan

en: Created
ms: Diciptakan

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan

en: not yet assigned
ms: belum ditugaskan lagi

en: not yet created
ms: belum diciptakan lagi
