External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Edit
pt: Editar

en: Link
pt: Ligação

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Changed
pt: Alterado

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Copy
pt: Copiar

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: not yet assigned
pt: ainda não atribuído

en: not yet created
pt: ainda não criado

en: External link
pt: Ligação externa
