External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link
sk: Odkaz

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Changed
sk: Zmenené

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Copy
sk: Kopírovať

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: not yet assigned
sk: ešte nie je priradené

en: not yet created
sk: ešte nie je vytvorené
