External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Link
sq: Lidhje

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: About
sq: Informacione
