External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Link
te: లింకు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
