External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Link
ur: ربط

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
