External Link Translation (1.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Link
vi: Liên kết

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Copy
vi: Sao chép

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: not yet assigned
vi: chưa được phân công

en: not yet created
vi: chưa được tạo ra
