External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Link
bg: Линк

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено
