External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Changed
da: Ændret

en: Multilingual
da: Sprog

en: Copy
da: Kopier

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: not yet assigned
da: ikke tildelt endnu

en: not yet created
da: ikke oprettet endnu
