External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: External Link
de: Externer Link

en: Changed
de: Geändert

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Copy
de: Kopieren

en: About
de: Über

en: Copied
de: Kopiert

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: not yet assigned
de: noch nicht zugeordnet

en: not yet created
de: noch nicht erzeugt

en: External link
de: Externer Link
