External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: not yet assigned
el: δεν έχει ακόμα ανατεθεί

en: not yet created
el: δεν έχει ακόμα δημιουργηθεί
