External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Link
es: Enlace

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Changed
es: Modificado

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Copy
es: Copiar

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: not yet assigned
es: sin asignar todavía

en: not yet created
es: no creado todavía
