External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Link
fi: Linkki

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Copy
fi: Kopioi

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: not yet assigned
fi: ei vielä asetettu

en: not yet created
fi: ei vielä luotu
