External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Link
gl: Ligazón

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Copy
gl: Copiar

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: not yet assigned
gl: aínda sen asignar

en: not yet created
gl: aínda sen crear
