External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Link
hy: Հղում

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: not yet assigned
hy: դեռ չի նշանակվել

en: not yet created
hy: դեռեւս ստեղծված չի
