External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Link
jv: Tautan

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: About
jv: Ngenani

en: not yet assigned
jv: durung ditandhai

en: not yet created
jv: durung digawé
