External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған
