External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Link
ro: Legătură

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Copy
ro: Copiază

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: not yet assigned
ro: neasignat încă

en: not yet created
ro: necreat încă
