External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Link
th: ลิงค์

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: Copy
th: คัดลอก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
