External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Link
tr: Bağlantı

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Changed
tr: Değişti

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Copy
tr: Kopyala

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: not yet assigned
tr: henüz atanmamış

en: not yet created
tr: henüz oluşturulmadı
