External Media (1.0.10) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Upload
be: Загрузіць

en: No preview
be: Няма перапрагляду

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
be: Title выкарыстоўваецца як падказка, калі карыстальнік навёў мыш над выявай.

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы

en: no preview
be: няма перапрагляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
be: Выява перапрагляду будзе паказаная пакуль вы рэдагуеце змесціва.

en: Choose a file
be: Выберыце файл

en: Preview image style: @style
be: Перагледзець стыль выяваў: @style
