External Media (1.0.10) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Upload
sk: Nahrať

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Scope
sk: Rozsah

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sk: Názov sa používa ako popis, ktorý sa zobrazí pri prechode kurzorom myši nad obrázkom.

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: no preview
sk: bez náhľadu

en: The preview image will be shown while editing the content.
sk: Náhľad obrázku bude zobrazený počas úpravy obsahu.

en: Choose a file
sk: Vybrať súbor

en: Preview image style: @style
sk: Náhľad štýlu obrázku: @style
