External Media (1.0.13) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Views
lt: Vaizdai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Remove selected
lt: Pašalinti pasirinktus

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: no preview
lt: be peržiūros

en: The preview image will be shown while editing the content.
lt: Peržiūrėjimo paveikslėlis bus rodomas kai redaguojamas turinys.

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

en: Progress indicator: @progress_indicator
lt: Progreso indikatorius: @progress_indicator

en: Preview image style: @style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius: @style
