External Media (1.0.15) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Remove
af: Verwyder

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Upload
af: Oplaai
