External Media (1.0.15) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Views
eu: Bistak

en: Upload
eu: Igo

en: View Type
eu: Mota Ikusi

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa

en: no preview
eu: Ez dago aurreikuspenik

en: Choose a file
eu: Fitxategia hautatu
