External Media (1.0.16) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Remove
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Views
ar: الرؤى

en: Upload
ar: رفع

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ar: يظهر العنوان عندما يمر سهم الماوس فوق الصورة.

en: Remove selected
ar: حذف المختار

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة

en: no preview
ar: لا توجد معاينة

en: The preview image will be shown while editing the content.
ar: سيتم عرض معاينة الصورة أثناء تعديل المحتوى.

en: Choose a file
ar: اختر ملفا
