External Media (1.0.16) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Remove
bg: Премахни

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Views
bg: Изгледи

en: Upload
bg: Трансфер

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bg: Това заглавие се появява, когато потребителя посочи изображението с мишката

en: Choose a file
bg: Избери файл
