External Media (1.0.16) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bo: ཁ་བྱང་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་དུ་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: no preview
bo: སྔོན་ལྟ་མེད

en: The preview image will be shown while editing the content.
bo: པར་རིས་སྔོན་ལྟ་ནི་པར་རིས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་སྐབས་སུ་སྟོན་རྒྱུ་ཡིན།

en: Choose a file
bo: ཡིག་ཆ་ཞིག་གདམ་པ
