External Media (1.0.16) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Upload
ku: بارکردن

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە

en: no preview
ku: پێشبینی نییە

en: Choose a file
ku: پەڕگەیەک هەڵبژێرە
