External Media (1.0.17) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Upload
ast: Xubir
