External Media (1.0.18) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Views
hi: द्रश्य

en: Upload
hi: अपलोड

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: View Type
hi: द्रश्य प्रकार

en: Choose a file
hi: एक फ़ाइल चुनें
