External Media (1.0.19) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Remove
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Views
fi: Näkymät

en: Upload
fi: Siirrä

en: Scope
fi: Kohde

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: No preview
fi: Ei esikatselua

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fi: Otsikko on työkaluvihjeenä näytettävä teksti hiiren ollessa kuvan päällä.

en: Remove selected
fi: Poista valitut

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä

en: no preview
fi: ei esikatselua

en: The preview image will be shown while editing the content.
fi: Esikatselukuva näytetään sisältöä muokattaessa.

en: Choose a file
fi: Valitse tiedosto

en: Progress indicator: @progress_indicator
fi: Etenemispalkki: @progress_indicator

en: Preview image style: @style
fi: Esikatsele kuvatyyliä: @style
