External Media (1.0.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Upload
kk: Жүктеу
