External Media (1.0.20) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്
