External Media (1.0.22) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Remove
he: הסרה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Views
he: היבטים

en: Upload
he: העלאה

en: No preview
he: אין תצוגה מקדימה

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
he: הכותרת הזו מופיעה כ tooltip לעיני המשתמשים כאשר סמן העכבר  נמצא מעל התמונה.

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה

en: no preview
he: אין תצוגה מקדימה

en: The preview image will be shown while editing the content.
he: תצוגה מקדימה של תמונה תופיע בזמן עריכת התוכן.

en: Choose a file
he: בחירת קובץ
